Uzunyayla Group

Uzunyayla Tuğla İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Bir Uzunyayla Şirketler Grubu Firmasıdır.

Faaliyet Gösterdiğimiz Sektörler

İnşaat

  • Yapı Alanında 250.000 m2 Tamamlanmış İmalat
  • Yol ve Baraj Yapımı

Yapı Malzemeleri

400.000 m2 Arazi Üzerine Kurulu Kapalı Alan İçerisinde

  • 3 Adet Tuğla Fabrikası
  • 3 Adet Hazır Beton Tesisi
  • 1 Adet Bims Fabrikası
  • 1 Adet Beton Boru Fabrikası
  • 1 Adet Beton Yapı Elemanları

Üzerine Üretim Yapılmaktadır.

Enerji

11MW Gücünde Yıllık 53Milyon KW/Saat HES ile Elektrik Üretimi

Uzunyayla Group

“Hayata bir tuğla daha”

Uzunyayla Şirketler Grubu olarak inşaat, yapı, üretim, enerji ve dış ticaret alanlarında dünya standartlarındaki projelerle 1991’den beri Türkiye ekonomisinin gelişmesine hizmet ediyoruz. 25 yıldan fazla zamandır biriktirdiğimiz tecrübe ile sürekli yenilenerek sadece bizden beklenenleri değil ötesini de görmek için çalışıyoruz. Çünkü biz sadece bina üretmiyor, hayata bir tuğla daha koyuyor, enerji veriyor, değer katıyoruz.

Hızla değişen dünya ile rekabet edebilecek yenilikçi, özgün projeler, fikirler ve ürünleri, ileri teknoloji ile donanmış yapımız ve yüksek mühendislik dehamızla hayata geçiriyoruz.

Hedeflerimizi başarabilmek için evrensel değerlerden güç alıyoruz. Bütün iş süreçlerinde kaliteden ödün vermeden, çalışanlarımızla büyük bir takım sinerjisi oluşturarak birlikte hareket ediyor, bizden sonraki nesillere miras bırakılacak değerler üretiyoruz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı bu idealle yaparken amacımız; uygulanabilir, dünyamıza artılar katan, doğayı ve çevreyi ihmal etmeden, geleceği güvenle inşa eden kazançlı işler ortaya koymak…

Başarılarımız hep şu üç temel ayak üzerinde yükseliyor:

9

Sürdürülebilir Kalite

Her zaman katma değeri yüksek işler çıkarmak için personelden fikire, tasarımdan üretime ve malzemeye kadar tüm seçimlerimizde gerçek kaliteye bakıyoruz. Fakat kalitemizin sürdürülebilir olması şart. Bunu; süreç iyileştirme, kaynak kullanım optimizasyonu, performans ölçme teknikleri ile sağlıyoruz. Böylece kalite standartlarımız korunuyor, yükseliyor ve bizi amacımıza ulaştırıyor.

9

Güven Veren İşler

Sağlık ve güvenlik önce kendimizden başlar, sonra tüm işlerimize yayılır. Kanun ve mevzuata uygun yüksek standartlarla oluşturduğumuz yönetim sistemi ile çalışanlarımıza ve iş yaptığımız herkese sağlıklı, güvenli ve huzurlu çalışma ortamları tasarlıyoruz. Konu, güvenlik olunca, ne gerekiyorsa yapar, işimizi mutlaka sağlama alırız. Böylece, biz işimize, müşterilerimiz de bize güvenir.

9

Çevre Duyarlılığı

Proje ve hedeflerimizi katma değer yaratmak üzerine tasarlıyoruz. Ancak, imalat aşamasında çevremiz kaybetmesin diye de fikirlerimizi tahribatı minimuma indirmek için çok yönlü düşünüyor, tüm varlıklarımızı akıllıca seferber ediyoruz.

Tamamladığımız her yeni proje, teslim ettiğimiz her iş, verdiğimiz her hizmetle, hayatı mutlulukla yeniden üretiyoruz. Bu da bizi ve müşterilerimizi hayalimizdeki dünyaya hep bir adım daha yaklaştırıyor.

Yıl sektör tecrübesi

m2 Tamamlanmış YAPI İMALATI

Bize Ulaşın

Yenişehir Mahallesi, Hastane Caddesi Uzunyayla Apartmanı No:7 Merkez / BİNGÖL